O firmie

Jesteśmy producentem i dystrybutorem pomocy dydaktycznych dla szerokiego grona odbiorców, przedszkoli, szkół, uczelni, biur oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dotyczącą pomocy dydaktycznych.

Dynamiczny rozwój naszej działalności zawdzięczamy indywidualnemu traktowaniu potrzeb każdego Klienta. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest fachowa wiedza pracowników i szeroka oferta handlowa. Jednocześnie stale poszerzamy asortyment, poszukujemy ciągle nowych rozwiązań, aby wachlarz towarów był atrakcyjny i spełniał rosnące oczekiwania oraz wymagania Klientów.

Pomoc w wyborze

Mamy specjalne oferty i dogodne warunki płatności. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt. Pomożemy , doradzimy i zasugerujemy najlepiej dopasowane do potrzeb rozwiązanie. Gwarantujemy naszym Klientom wysokiej jakości towary w atrakcyjnych cenach oraz zwrot pieniędzy przy zakupie nie spełniającym Państwa oczekiwań.

Szanowni Państwo !

Zakupów u nas można dokonać na dwa sposoby:
1.Rejestrując się i posiadać stałe konto. Korzyści takiej opcji. Bonusy od wielkości zakupów (komasacja zakupów na koncie). Podgląd zamówień i ich realizacji.
2.Bez rejestracji i posiadania konta, bez wyżej wymienionych przywilejów.

Decyzja należy do Państwa.

Dla stałych klientów i przy zamawianiu większej ilości towaru istnieje możliwość negocjacji ceny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy: zespół sklepu


Oferta znajdująca się na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.